انجمن صنفی سازندگان چراغهای روشنایی برقی در ایران
انجمن در یک نگاه

انجمن در یک نگاه

انجمن صنفي سازندگان چراغهاي روشنائي برقي در ايران در سال ۱۳۷۶ توسط جمعي از متخصصين و توليدكنندگان چراغ در ايران پايه گذاري شد. هدف از تأسيس اين انجمن گسترش دانش و فن‌آوري توليد چراغ‌هاي برقي  در ايران و برطرف كردن معضلات و مشكلات توليدكنندگان و همچنين برنامه ريزي براي صادرات اين محصولات به خارج از كشور بوده است.

 هيأت مؤسس اوليه انجمن عبارت بودند از آقايان: ۱٫ صميمي‌نژاد(شركت فجر)، ۲٫ احمدي‌زاده (شركت جهان‌نور)، ۳٫ شاهكوئي(شركت مازي‌نور)، ۴٫ويسه (شركت آرم)، ۵ زربافي(شركت نوافرم)، ۶٫ فتحي(نورسازان)، ۷٫ پلونده(الكتروزر) 

اين هيأت با تدوين اساسنامه انجمن و تشكيل اولين مجمع عمومي در تاريخ ۰۴/۰۵/۱۳۷۷ به كار خود پايان داد. در نخستين مجمع عمومي، اساسنامه انجمن مورد تصويب اعضاء قرار گرفت. همچنين در تاريخ ۱۵/۰۹/۱۳۷۸ در دومين مجمع عمومي و در تاریخ ۰۸/۰۸/۱۳۹۰ در سومین مجمع عمومی و در تاریخ ۰۱/۱۰/۱۳۹۳ در چهارمین مجمع عمومی موادي از اساسنامه اصلاح شد. يكي از مهمترين اهداف انجمن صنفي كه در ماده اول اساسنامه به آن اشاره شده است اعتلاء ، گسترش، تأمين و تجهيز امكانات و ارتقاي سطح آگاهي و نيل به تخصص حرفه‌اي و مشاركت هر چه بيشتر اعضاء براي نيل به خودكفائي در زمينه توليد انواع چراغ‌هاي روشنائي برقي در ايران است.

رسيدن به چنين هدف والايي جز با مشاركت همه دست‌اندركاران اين صنعت ميسر نخواهد شد، اين مهم با تشكيل كميته‌هاي تخصصي و حضور همه جانبه اعضاي محترم انجمن در آن شكل اجرائي  به خود گرفته است.

از وظايف عمده انجمن صنفي كه در اساسنامه به صراحت به آن تأكيد شده ، برقراري تسهيلات مطالعاتي و تحقيقاتي و تقويت روح پژوهش و تتبع و ابتكار در زمينه‌هاي علمي و عملي اين صنعت است. همچنين بهبود روش‌هاي توليد و حصول استانداردهاي بين‌المللي با همكاري مراجع ذيربط و اطلاع رساني بخشنامه‌ها، مصوبات و دستورالعمل‌هاي صادره دولتي به اعضاء از ديگر نكات ارزنده وظايف انجمن صنفي است.

 

 

هيأت مديره فعلي انجمن كه در آخرين مجمع عمومي انتخاب شده‌اند عبارتند از :

آقايان:

 

۱- ناصر آزادی (رئيس هيأت مديره)   

۲- حسين احمدي‌زاده (نايب رئيس هيأت مديره)    

۳- سید علی میرفخرائی (عضو و خزانه‌دار هيأت مديره)

۴- اصغر اميني (عضو هيأت مديره)     

۵- جواد جواد زاده (عضو هيأت مديره) 

۶- ایمان شریفی (عضو هيأت مديره) 

۷- فریدون گلکار (عضو هيأت مديره)

 

عضو علي‌البدل : آقای علی اصغر حسنی

بازرس اصلي: آقاي سید صادق ابن الرضا

بازرس علي‌البدل: آقاي سید رسول دادوند

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

محبوب ترین

بشترین دیدگاه ها